Jel Zemin Parkeler

Custom Field

Lorem ipsum dolor sit amet

Category
jel parkeler
Tags
jel zemin parkeler, renkli parkeler, sıvı parkeler
About This Project

Üzerine basıldığında( kuvvet uygulandığında ) ​şekil ve renk değiştirerek keyifli ve eğlenceli bir dekoratif ürün olarak yaşam alanlarınızı renklendirir.Ürünümüz sağlam ve hijyenik bir ürün olup kullanıldığı mekanlarda herkesin ilgisini çekmektedir. Euro jel zemin parkeler kullanım alanları olarak ;

Barlar, Restoranlar, Banyolar, Çocuk yuvaları, Oteller, Yürüyüş yolları, Tekne ve Yat alanlarında, Dans, Plates, Spor merkezleri gibi bir çok alanda tercih edilmktedir. Özellikle mimarların yaratıcı fikirler üretmesiyle uyguladığı mekanlarda farkındalık yaratmaktadır.
Yeşil, Kırmızı, Mavi, Sarı, Turkuvaz, Simli veya kendi renginizi tasarlayıp tasarlayıp sınırsız renk kombinasyonları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yaratıcılıkta sınır tanımayan düşünceleriniz ile basıldığı zaman hareket eden jel zemin parkeleri özellikle eğlence dünyasında görsel zevk sunmaktadır.
Dekoratif Jel Zemin Parkeler sadece yürüyüş alanlarında değil barların sunum ve servis alanlarında da kullanılmaktadır. Kolunuzu koyduğunuz bar yada mekanınızdaki sehpanızı jel parke ile mekanlarınızı farklılaştırabilirsiniz.

Şık görüntüsü ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile tuttuğunuz takım kombinasyonları ile müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Ağırlık test aşamalarından geçerek dayanıklılığı ile de yapı sektörünün beğenisini kazanmıştır. Avrupa standartlarında bütün sertifikalara sahip olan Euro Jel Zemin Parkeler in kalınlığı 7,5 mm olup, 2 tabaka halinde birbirlerine özel olarak yapıştırılmış ve kırılmaya, yanmaya, çizilmeye dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır.İçerisine enjekte edilen renkli jeller parlak ve göz alıcı ve CE sertifikasına sahiptir. Euro Jel Zemin Parkeleri 50×50 cm ebatında olup m2′ ye 40 ton ağırlığında çok ciddi bir dayanıklılığa sahiptir.

Ürünümüz hakkında detaylı bilgi için ister kataloğumuzu indirebilir isterseniz bizi arayarak yerinizde görebilirsiniz.