Led Işıklı Jel Parkeler

Üzerine basıldığında( kuvvet uygulandığında ) ​şekil ve renk değiştirerek keyifli ve eğlenceli bir dekoratif ürün olarak yaşam alanlarınızı renklendirir.Ürünümüz sağlam ve hijyenik bir ürün olup kullanıldığı mekanlarda herkesin ilgisini çekmektedir. Euro jel zemin parkeler kullanım alanları olarak ;
Barlar, Restoranlar, Banyolar, Çocuk yuvaları, Oteller, Yürüyüş yolları, Tekne ve Yat alanlarında, Dans, Plates, Spor merkezleri gibi bir çok alanda tercih edilmktedir. Özellikle mimarların yaratıcı fikirler üretmesiyle uyguladığı mekanlarda farkındalık yaratmaktadır.

 

Şık görüntüsü ve birbirinden farklı renk seçenekleri ile tuttuğunuz takım kombinasyonları ile müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Ağırlık test aşamalarından geçerek dayanıklılığı ile de yapı sektörünün beğenisini kazanmıştır. Avrupa standartlarında bütün sertifikalara sahip olan Euro Jel Zemin Parkeler in kalınlığı 7,5 mm olup, 2 tabaka halinde birbirlerine özel olarak yapıştırılmış ve kırılmaya, yanmaya, çizilmeye dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır.İçerisine enjekte edilen renkli jeller parlak ve göz alıcı ve CE sertifikasına sahiptir. Euro Jel Zemin Parkeleri  50×50 cm ebatında olup  m2′ ye 40 ton ağırlığında çok ciddi bir dayanıklılığa sahiptir.